Elektroninės cigaretės populiarumo priežastys

Elektroninės cigaretės rinkoje pradeda skaičiuoti antrą dešimtmetį, tačiau dar nevisi pakankamai žino apie jas ir yra išmėginę. O tokių bandytojų gretos kasmet, tiksliau kasdien, vis auga. Kodėl? Priežasčių yra ne viena, todėl labai maga sužinoti, kas juos ištraukia iš rūkymo liūno, kai atrodo jau nebėra jokios priežasties mesti rūkyti. Padėti riebų tašką rūkymo istorijoje galite ir Jūs. Jums padės elektroninė cigaretė.

Taigi vienas pirmųjų šių prietaisų privalumų ir populiarėjimo priežasčių yra suteikiamas šansas mesti rūkyti. Daugelis rūkančiųjų, paėmę pirmą kartą elektroninę cigaretę ir sutraukę keletą dūmų prunkščia, kad visiškai neparūko ir kokia tai nesąmonė. Priežastis - Jūsų organizmas buvo pripratęs prie tam tikro nikotino kiekio, kurį jis gaudavo kiekvieno rūkymo metu, todėl Jūsų reakcija yra visiškai normali. Jūs negaunate reikiamo kiekio narkotinių medžiagų. Juk ne veltui rūkant tabaką nikotinas veikia žmogaus centrinę nervų sistemą, sukeldamas tam tikrą trumpalaikę žvalumo būseną.

Kita elektroninės cigaretės populiarumo priežastis, kurią greitai pamėgo moterys ir merginos - tai jokio blogo kvapo. Jeigu jus erzina nuolat persekiojamas tabako dūmų kvapas, kuris pasilieka plaukuose, drabužiuose bei tvyko aplinkoje, rinkitės elektronines cigaretes. Jos neturi jokio blogo kvapo. Galite pamiršti pasyvaus rūkymo efektą, kurį galbūt patirdavo Jūsų bute gyvenantys namiškiai ar bendradarbiai. Tikrai nėra malonu bendrauti su žmogumi, kuris smirdi lyg sena peleninė. O ką jau kalbėti apie bučinius su tokią asmenybe. Elektroninės cigaretės neturi jokio tabako dūmų kvapo. Jis nesijaus nei iš burnos, nei sklis nuo drabužių.

Taip pat svarbu apsvarstyti ir finansinį klausimą. Elektroninių cigarečių pasirinkimas Jums bus brangesnis įsigyjant pirmąjį komplektą. Tačiau žvelgiant į perspektyvą, jos tikrai greitai atsipirks bei gali tapti puikiu būdu mesti rūkyti. Įprastų cigarečių rūkymas yra laikomas gana prabangiu malonumu, ypač kai jos kasmet vis brangsta ir brangsta. Nežinia kiek už jas reikės mokėti kitais metais, tad įsigykite elektroninę cigaretę jau dabar ir mėgaukitės rūkymu žymiai mažesnėmis sąnaudomis. Tegul Jūsų pasirinkimas rūkyti būna žymiai sveikesnis ir ekologiškas, kuris mažiau kenkia organizmui.

Rodyk draugams  • Kaip sumažinti rūkymo keliamą grėsmę?
  • Noriu ir skelbiu apie savo parduodamus daiktus nors ir kiekvieną dieną
  • Leidote priprasti, o dabar kankinsite? Tik ar suveiks?
  • Kaip pasirinkti vario ir metalo supirkimo punktą?
  • Vartai – investicija, kuri greitai atsiperka
  • Turite seną automobilį – utilizuoti ar parduoti?
  • SEX pažintys: tinkamas skelbimas – pusė darbo
  • Kodėl el. prekybai naudinga rinktis individualią veiklą?
  • Dubenėliai šunims ir katėms: kaip išsirinkti?
  • Kokiu būdu turėtų būti užsakomi paminklai bei kiti kapaviečių tvarkymo darbai?

Komentuok

Jūsų elektroninio pašto adresas niekada nebus skelbiamas ar naudojamas viešai.

Security Code: