Įėjimo grupės poliruoto nerūdijančio plieno laiptų turėklai

Lankantis bet kokiame pastate, mes, visų pirmą, atkreipiame dėmesį į įėjimo aptvėrimus, kurių apipavidalinimas dažniausiai lemia mūsų nuomonę ne tik apie patalpą, bet ir apie visą pastatą. Didelių galimybių laikais yra iš ko pasirinkti.

Savo konstrukcijos dėka nerūdijančio plieno laiptų turėklai tinka ofisams, gyvenamosioms patalpoms, gali būti naudojami gamyboje arba lauke. Jų kilni išvaizda puikiai papildo interjerą. Aptvėrimai ir stoginės iš saugaus stiklo, triplekso arba organinio stiklo gali būti naudojami įvairiose patalpose ir interjeruose.

Modernių technologijų dėka iš nerūdijančio plieno ir stiklo gaunasi nuostabūs gaminiai. Nerūdijantis plienas leidžia įgyvendinti net ir pačią drąsiausią dizaino idėją. Tai pagrindinis high tech stiliaus elementas.

Nerūdijančio plieno gaminiai pasižymi patvarumu, ilgaamžiškumu ir yra universalūs. Modernus pastatų stilius reikalauja nerūdijančio plieno turėklų ir stoginių pritaikymo. Vietoje nestovintis progresas siūlo labiau technologines ir universalias medžiagas.

Iš pradžių turėklai ir stoginės buvo gaminami gamybinėms įmonėms, patalpoms su agresyvia aplinka arba aukštos drėgmės, pavyzdžiui, cheminiams fabrikams ir baseinams, pastatams, kur pastoviai susirenka daug žmonių – ofisams, kino teatrams, prekybos centrams. Dabar nerūdijančio plieno aptvėrimai naudojami ir gyvenamųjų patalpų interjeruose.

Kur slypi jų populiarumo paslaptis? Tai ne tik jų ilgaamžiškumo dėka. Eksploatavimo metu neiškyla problemų: subraižymai lengvai pašalinami, jie lengvai valomi, tinkamai naudojant nereikalauja remonto arba pakeitimo artimiausius penkis-dešimt metų. Nerūdijančio plieno aptvėrimai – bet kurio ofiso, kotedžo arba namo vizitinė kortelė.

Kalbame ne apie vienodus standartinių daugiaaukščių turėklus, nepasižyminčius grožiu bei estetika. Iš nerūdijančio plieno galima pagaminti įvairius aptvėrimus! Meistrai geba iš šios medžiagos pagaminti įvairių formų aptvėrimus, nenaudojant kalimo ir lenkimo technologijų.

Nerūdijančio plieno aptvėrimai suteikia pastatui užbaigtumo. Įėjimas – pastato veidas, kuris turi būti ryškus ir stilingas. Tai lems lankytojų teigiamą įspūdį, prieš jiems atveriant duris. • KAIP PRIŽIŪRĖTI NERŪDIJANČIO PLIENO TURĖKLUS?
 • Lauko laiptai- vienas būtiniausių kiekvieno pastato atributų
 • Kaip kito laiptai bėgant amžiams?
 • Kokie laiptai geriau- sąvaržiniai ar karkasiniai?
 • Laiptų turėklai – patarimai kaip ir kokius pasirinkti
 • Lietuvos kalvystė
 • Laiptai visam gyvenimui
 • Nauja tendencija- metaliniai lauko laiptai
 • Mediniai laiptai- jaukesni namai
 • Vis didėjanti laiptų įvairovė  bei laiptų reikšmė interjere

Komentuok

Jūsų elektroninio pašto adresas niekada nebus skelbiamas ar naudojamas viešai.

Security Code: