Ar verta investuoti? | Pupa makiažo šepetėliaiTik neseniai pradėjau iš tikrųjų suprasti, kodėl Aliona visada kaip užsikirtusi kartoja - be gerų šepetėlių nebus gražaus makiažo, kad ir kokią gerą produkciją naudosi. Ir iš tikrųjų, tik pradėjusi mėginti skirtingų kompanijų makiažo šepetėlius su tais pačiais gaminiais pradėjau matyti didžiulius skirtumus tarp gaunamų rezultatų. Jau beveik pusę metų turbūt naudoju PUPA Milano makiažo šepetėlius, ir šiandien norėjau pasidalinti įspūdžiais ir kartu su jumis padaryti išvadas, ar verti jie tos kainos ar vis gi ne. Kai pigiausias šepetėlis kainuoja 21 eur, tai sąvoką investicija jau naudoti drąsiai galima (mano siauru suvokimu tai čia tikrai nėra papigiai). Aišku, nesu makiažo meistrė, ir nežinau kaip "turi būti ", bet kadangi šie šepetėliai yra prieinami paprastam žmogui, tai aš ir vertinsiu kaip paprastas žmogus, mėgstantis pasidaryti sau makiažą - juk svarbiausia - rezultatas. Taigi, pradėkime nuo šepetėlių, skirtų akių makiažui. Šnekėsiu apie juos taip, kaip matote nuotraukoje nuo viršaus. Taip aiškinu dėl to, kad patys šepetėliai jokių unikalių pavadinimų ar numeriukų neturi, tai galbūt vizualiai juos taip lengviau bus atskirti, jeigu ieškosite parduotuvėse (po pavadinimais sudėsiu nuorodas, kur juos galima surasti internete). 

1. PUPA Basic Eye Brush Akių šešėlių šepetėlis -  aš, asmeniškai, mėgstu purius ir ne per tankius, bet labai švelnius akių šepetėlius, nes tokie šepetėliai nepaima per daug dažo ir taip palengva "statyti" sluoksnį ant sluoksnio ir išgauti norimą spalvą ir intensyvumą. Šis pupa šepetėlis labai tankus ir toks kietokas, todėl paima daug dažo, o dėl kietumo jis ne taip lengvai sklaidosi, kaip norėtųsi. Toms, kurios turi labiau įgudusią ranką ir mėgsta tikslumą, šis šepetėlis turėtų patikti. Aš jį naudoju labai retai. 

2. PUPA Eye Pencil Brush Akių apvado šepetėlis -  šis šepetėlis skirtas akių kontūro retušavimui, yra mažytis, vėl gi labai tankus ir pakankamai kietas. Akių kontūro retušavimo įvaldžiusi nesu ir net nelabai mėginu, tai ar tai jis daro gerai pasakyti negaliu. Aš jį daugiau naudoju kai noriu įvesti šiek tiek spalvos apatiniams akių vokiams (po blakstienų augimo linija), bei kai noriu vidiniuose akių kampučiuose padažyti šviesą atspindinčio produkto kad akys atrodytų gaiviau. Su šiuo teptuku tai padaryti labai patogu (ir tikslu). 

3. PUPA Eye Blending Brush Akių šešėlių šepetėlis -  kelis mėnesius tai buvo tikrai mano geriausias turėtas akių šepetėlis skirtas blendinimui ir šešėliavimui. Atradau geresnį - minkštesnį ir puresnį, su kuriuo man dirbti šiek tiek lengviau. Sklaidant šešėlius su šiuo šepetėliu reikia jau turėti šiek tiek įgūdžių, nes dar tik mokantis dažytis su juo tai padaryti gali būti šiek tiek sudėtinga (aišku kai kalba eina apie labai pigmentuotus tamsesnių atspalvių šešėlius). 
4. PUPA Eyeliner and Brow Brush Akių apvado ir antakių šepetėlis -  šitas šepetėlis tiesiog tobulai padeda nupiešti akių kontūrą (iš super lengvai), o ir antakių paryškinimui puikiai tinka (naudojau tiek tu antakių šešėliais tiek su gelinėmis antakių priemonėmis). Labai rekomenduoju!1.PUPA Slanted Blusher Brush Skaistalų šepetėlis - skaistalams šio šepetėlio nenaudoju, nes man jame trūksta purumo ir lengvumo. Šerėlių gana nedaug, todėl bandant dažytis gaunasi per daug koncentruota linija, kurią išsklaidyti su šiuo šepetėliu sekasi sunkiai. Užtat highlaiteriui geresnio šepetėlio neturiu! Kadangi mėgstu šviesą atspindinčią priemonę tepti gana tiksliai (ant skruostikaulių pvz), šitas teptukas tai padaro visiškai tobulai. Dėl jo kirstos formos, lengva highlaiterį paskirstyti tiek ant nosies, tiek virš lūpos. Tai skaistalams šis šepetėlis ne ne, bet highlaiteriui labai labai rekomenduoju. 

2. PUPA Round Blusher Brush Skaistalų šepetėlis - vėl gi, skaistalams šio šepetėlio nemėgstu. Man jis nepakankamai purus, kad pavyktų skruostus padažyti taip, kad atrodytų natūraliai. Šį šepetėlį labai mėgstu naudoti, kai reikia užtvirtinti maskuoklį. Su juo lengvai prieiti tiek prie paakių, tiek prie kitų veido veido. Paima tobulą kiekį birios pudros. 

3. PUPA Maxi Face Brush Pudros šepetėlis -  šio šepetėlio nenaudoju visiškai, nes mėgstu, kai pudros šepetėlis turi kaip įmanoma daugiau apimties ir šerelių. Šiame, atrodo, šerelių pagailėta. Jis, nors ir platus, bet gana plokščias, ir kompaktinę ar birią pudrą su juo dengti tiesiog nepatogu. 

4. PUPA Foundation Brush Kreminės pudros šepetėlis - turiu tik vienintelį kreminės pudros šepetėlį, su kuriuo man patinka dengti makiažo pagrindą. Šis šepetėlis tikrai netapo tuo vieninteliu. Jis labiau tinkamas tepti kaukėms nei gražiai paskirstyti makiažo pagrindui. Tepant matosi ruoželiai, išsklaidyti labai labai sunku. Šis turbūt mažiausiai vertas dėmesio iš visos Pupa šepetėlių kolekcijos. 


PUPA Lip Brush Lūpų šepetėlis - labai patogus ir tikslus lūpų šepetėlis. Daug ką apie jį ir nėra ką šnekėti. Puikiai atlieka savo darbą. Naudoju visada tik jį. 


PUPA Brush Cleaner Šepetėlių valiklis - ir pabaigai šepetėlių valymo priemonė. Norint kad šepetėliai tarnautų ilgai ir dar nepamirštant higienos sumetimų - šepetėlius valyti būtina. Aš to kas dieną tikrai nedarau, bet jeigu per savaitę tenka dažytis kas dieną, tai savaitės pabaigoje stengiuosi juos visus išvalyti. Papurški šios priemonės ir pabrūžini per popierinį rankšluostį. Dažniausiai to ir pakanka, kad šepetėliai vėl būtų švarūs. 


Taigi galiausiai klausimas, kurį iškėliau pati, reikalauja atsakymo - ar vertą pirktiPupa makiažo šepetėlius? Tikrai ne visus, bet tikrai yra vertų dėmesio. Ir šiaip, toks dalykas kaip makiažo šepetėliai gali būti labai individualus dalykas, kartais reikia išmėginti, kad suprastum, tinka jis tau ar ne.

Makiažo šepetėlius, kaip ir kitus PUPA Milano gaminius galite rasti Kosmada ir Kristiana parduotuvėse. 


  • Natūrali dekoratyvinė kosmetika – Ar verta dėmesio?
  • Beauty | Pupa pink muse
  • Nauji produktai iš Kiehl’s | Įspūdžiai ir rekomendacijos
  • Veido valymas 1.01 | Pobling
  • sunday beauty | Juvena Juvelia Nutri-Restore
  • One palette, three looks | URBAN DECAY Naked
  • what’s in my travel beauty bag
  • My go-to lipsticks / cold season
  • Empties | no.1
  • Oriflame EcoBeauty | Lūkesčiai ir rezultatas + kosmetologės vertinimas

Komentuok

Jūsų elektroninio pašto adresas niekada nebus skelbiamas ar naudojamas viešai.

Security Code: